10 éves szakmai múlttal rendelkező győri cég keres online marketing asszisztenst!

Az X24 Marketing Kft. online marketing tanácsadással foglalkozik, mely magában foglalja a Google Ads hirdetési kampányok, Facebook hirdetési kampányok felügyeletét a weboldal, webáruház és közösségi oldalak üzemeltetéstől, kezeléstől a weboldal készítéstől a webáruház programozásig!

Ügyfélkörünk főleg budapesti és győri kis- és középvállalkozó, de vannak nagyobb cégek is. Mivel egyre több kis- és középvállalkozás ismeri fel, hogy szüksége van az online jelenlétre a megfelelő online marketinggel, ezért cégünket folyamatosan keresik meg újabb megbízásokkal, így fiatalos csapatunkat szeretnénk bővíteni, hogy a jelenlegi minőségi szolgáltatásainkból ne kelljen engedni!

Miért választanak minket Ügyfeleink? Miért lesz jó Neked nálunk dolgozni?

Mi a megkeresések 5-10%-ával foglalkozunk, szeretjük a kihívásokat, de csak a legérdekesebb projekteket vállaljuk el! Számunkra az elhivatottság nem kérdés! Otthon vagyunk online marketingben, Google Ads (AdWords) & Facebook Ads kampánykezelésben, keresőoptimalizálásban, weboldal kezelésben, közösségi oldalak menedzselésében.

Szeretnél részese lenni egy fiatalos, laza csapatnak? Akkor itt a helyed!

Mi nem azért hirdetünk állást, mert valaki felmondott vagy kirúgtuk, hanem mert bővülünk! Jöhetsz hozzánk kezdésnek akár 6 órába is dolgozni, nálunk a munkanap 9:00 órakor kezdődik és a KV ingyen van! 🙂

Ami a feladatod lesz:
Szaktudást átadjuk, nem szükséges a megléte, de azért örülnénk, ha tudnád mi az excell makró és van Instagram oldalad, amit aktívan használsz is!

  • Online marketing tanácsadó munkájának támogatása
  • Facebook, Instagram oldalak menedzselése
  • Keresőoptimalizálási feladatok elvégzése
  • Online marketing stratégia megvalósítása
  • Tartalomkezelés és szövegírás
  • Weboldal kezelés és aktualizálás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos oktatások, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, otthonos irodai légkör
  • Színes, hosszú távon motiváló feladatkör
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Izgalmas projektekben való részvétel

Amit elvárunk:

  • Közösségi oldalak ismerete (Facebook, Instagram)
  • Precíz és gyors munkavégzés
  • Terhelhetőség, stressztűrés
  • Monotonitás tűrése

Előny, de nem elvárás:

  • Photoshop alapszintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Azonos munkaterületen szerzett tapasztalat

Amennyiben úgy érzed neked való ez a munka, meg tudsz felelni az elvárásainknak és hosszú távra keresel munkahelyet, akkor jelentkezz!

Jelentkezésedet kizárólag az alábbi űrlap kitöltésével, önéletrajzod feltöltésével és a nettó bérigényed megjelölésével várjuk:

Név*:

Születési dátum (év-hó-nap)*:

E-mail cím*:

Telefonszám*:

Hány órában szeretnél dolgozni?*:

Nettó bérigény*:

Önéletrajz (feltöltés: doc, docx, pdf, rtf, txt maximum méret: 5Mb)*:

Honnan értesültél az állás ajánlatunkról?*:

Megjegyzés:

Az itt használt email címét semmilyen más célra nem használjuk, csak a kérdés megválaszolására, ill. ehhez szükséges kapcsolattartásra.

Az Adatvédelmi tájékoztatót elolvastam és elfogadom!

Spam védelem. Kérem gépelje be az eredményt!

* jelölt mezők kitöltése kötelező!